Spotkanie z Tomaszem Bilickim

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Bilickim, doświadczonym pedagogiem, interwentem kryzysowym i psychotraumatologiem. Specjalizuje się we wspieraniu nastolatków – zarówno w chwilach kryzysu, jak i w codziennych wyzwaniach. Prowadzi warsztaty i szkolenia, a także aktywnie działa na rzecz edukacji i profilaktyki zdrowia psychicznego młodzieży.
Od lat promuje i rozwija model rówieśniczej interwencji kryzysowej, traktując go jako formę wczesnego, empatycznego wsparcia, które może – dosłownie – uratować życie.
W 2024 roku został uhonorowany Odznaką Honorową za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka, przyznawaną przez Rzecznika Praw Dziecka – za wieloletnią pracę na rzecz dzieci i młodzieży zmagających się z traumami, depresją i myślami samobójczymi.
Termin - 27 sierpnia
godzina - 17.00
miejsce - Latarnia na Wenei




